1. Home
  2. Product
  3. Unitor
Unitor

9. Unitor

Quickly compare unit prices while shopping smarter.
Struggling to compare prices like 5L for $89 vs 2.5L for $69? Unitor makes it easy. Just enter price and quantity, and instantly get the unit price (per ml, kg, etc.). No mental math. Works offline. Supports global units & currencies. Shop smarter
Free
Launch tags:
ProductivityShopping

Meet the team

Unitor gallery image
Unitor gallery image
Unitor gallery image
Unitor gallery image
Unitor gallery image
Unitor gallery image

Built with

About this launch
Unitor
Unitor
Quickly compare unit prices while shopping smarter.
133
Points
Point chart
5
Comments
Comments chart
#9
Day Rank
#33
Week Rank
Unitor by was hunted by in Productivity, Shopping. Made by . Featured on May 14th, 2025. is not rated yet. This is Unitor's first launch.